#
bip

Wiadomości

Wiadomości

Najnowsze informacje z działalności Spółki

Najnowsze wiadomości firmy Trans-Net S.A.

W środę, 03.07.2024, PSZOK czynny będzie od godziny 11:00 do 18:00.

2024-06-27

Drodzy mieszkańcy,
w środę, tj. 03.07.2024, ze względu na trwające prace remontowe, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych czynny będzie od godziny 11:00 do 18:00. Godziny otwarcia w pozostałych dniach pozostają bez zmian. Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

Najnowsze wiadomości firmy Trans-Net S.A.

Oświadczenie w sprawie filmu zamieszczonego w sieci, przedstawiającego nasz pojazd asenizacyjny.

2024-03-28

Od kilku dni w sieci krąży film przedstawiający nasz pojazd asenizacyjny oraz pracującego przy nim kierowcę, pracownika naszej spółki.
Film nie jest opatrzony żadnym podpisem a opisany jedynie datą jak domniemamy wykonania nagrania, tj. 05.10.2022 r. Niemniej jednak wiele z pojawiających się pod nim komentarzy sugeruje stosowanie przez naszą spółkę niedopuszczalnych praktyk.
Tych wszystkich z Państwa, którzy mają na względzie nasze wspólne środowisko chcielibyśmy uspokoić i zapewnić, że działamy dla środowiska, a nie przeciwko niemu. Przestrzegamy obowiązujących norm i zasad prawnych jak również miejscowych regulaminów.
Film, który został nagrany 2 lata temu, a którego autor zdecydował się na udostępnienie dopiero teraz, przedstawia pracownika świadczącego usługę opróżnienia zbiornika bezodpływowego z lokalu mieszkalnego przy ul. Goleniowskiej 1 w Policach, który zlokalizowany jest w zaroślach za wałem przeciwpowodziowym.
Nie jest to łatwa lokalizacja i wymaga wiele wysiłku ze strony pracownika tym bardziej oskarżenia niektórych z Państwa są niesłuszne i krzywdzące.

Dlatego też w tym miejscu pragniemy zaznaczyć, że niesłuszne oskarżenia czy też sugerowanie zachowań i stosowanie praktyk niezgodnych z prawem jest niedupuszczalne i karalne. Uderza w wizerunek naszej firmy, naszych pracowników i naraża nas na utratę zaufania w oczach mieszkańców naszej gminy i naszych klientów, na co nie wyrażamy zgody.
Takie działania stanowią w istocie naruszenie dóbr osobistych naszej spółki i jako takie podlegają ochronie prawnej, dlatego mogą prowadzić do odpowiedzialności co najmniej na gruncie prawa cywilnego nie wykluczając również odpowiedzialności karnej na podstawie art. 212 § 1 kodeksu karnego.

W związku z powyższym jeżeli którekolwiek z naszych działań lub usług jakie świadczymy wzbudzają Państwa wątpliwości prosimy o bezpośrednią interwencję w celu ich wyjaśnienia, a nie rozpowszechnianie krzywdzących i nieprawdziwych informacji w sieci. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Najnowsze wiadomości firmy Trans-Net S.A.

Petycja izb gospodarczych,organizacji przedsiębiorców oraz organizacji samorządowych z dn.29.08.2023

2023-09-06

W sprawie: skargi organizacji ekologicznych na działania Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie finansowania budowy Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych (ITPOK).

Petycja-organizacji-branżowych-i samorządowych.pdf

Najnowsze wiadomości firmy Trans-Net S.A.

Segregujmy odpady...

2023-07-01

Ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gmianch (Dz. U. 1996 Nr 132 poz. 622) mowi, że karą pieniężną za niesegregowanie odpadów obciąża się właściciela nieruchomości, a w przypadku zabudowy wielorodzinnej włacicielem jest wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa co oznacza odpowiedzialność zbiorową.
Przekonali się o tym mieszkańcy jednego bloku w Bydgoszczy, na których nałożono karę w wysokości 40 tyś. złotych za brak segregacji śmieci.
Kolejnym ukaranym jest Spółdzielnia Mieszkaniowa w Warszawie, na którą nałożono 87 tyś. złotych kary za brak segregacji.
To tylko dwa przykłady tego, jak bardzo nie opłaca się nie segregować odpadów!

Najnowsze wiadomości firmy Trans-Net S.A.

Zgłoszenie awarii oświetlenia

2023-02-05

W przypadku zauważenia awarii oświetlenia ulicznego prosimy o zgłoszenia tego faktu
od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 pod nr tel. 91 312 11 20 w.54
po godzinie 15.00 i w dni wolne od pracy pod adresem e-mail: oswietlenie@trans-net.pl

Masz pytania?

Zadzwon do nas...

#

Zadzwoń


Zadzwoń do nas... Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cie pytania.